Андрей Крамарич

101'
  • 20.

Марко Пяца

• 125' КРАЙ на мача! Хърватия е на финал на световното първенство по футбол!

• 124' Добавените четири минути изтекоха.

• 123' 120 секунди за Хари Кейн и компания. Хърватия е на крачка от най-великата победа в историята си към този момент.

• 122' Деле Али и Ракитич се хванаха за гушите. Няма картони, играта продължава...

• 120' Още 4 минути футбол.

• 118' Последна смяна в мача - Бадел вместо Модрич.

• 116' Напрежение! Пикфорд спасява далечния удар на Брозович.

• 115' Героят Манджукич напуска, влиза Чорлука.

• 112' Последна смяна за Англия - Варди влиза на мястото на Уокър.

• 109' ГОООООООООООООЛ! Марио Манджукииииич извежда Хърватия напред в резултата, вкарвайки отблизо в долния десен ъгъл!

• 108' ОПАСНО! Брозович стреля от движение, но покрай вратата на англичаните!

• 105' Край на първото от двете продължения!

• 105' ОПАСНО! Пикфорд спасява удара на Манджукич отблизо! Марио успя да засече центрирането отляво, но каква намеса на вратаря!

• 105' Блокиран удар на Крамарич.

• 105' 120 секунди бонус на първото от двете 15-минутни продължения.

• 101' Крамарич влиза на мястото на Ребич.

• 99' ОПАСНО! Стоунс стреля с глава, но малко пред голлинията Върсалко блокира с глава!

• 98' Именно резервата Дайър стреля опасно - корнер.

• 97' Нова смяна за британците. Ерик Дайър влиза на мястото на Хендерсън.

• 96' Жълт картон за Анте Ребич, който спъна Дани Роуз.

• 95' Смяна и за хърватите - Пиварич влиза на мястото на Стринич.

• 93' Англичаните тръгнаха в атака, но последният им пас не се получи.

• 91' Дани Роуз дава възможност на Ашли Йънг да отдъхне.

• 90' Начало на продълженията

• 90' Край на редовното време! Ще гледаме две продължения по 15 минути.

• 90' Неточен удар с глава на Хари Кейн.

• 90' Три минути добавено време на мача!

• 84' Пак този Иван! Перишич е като невидим за защитата на "Трите лъва"! Този път нападателят опитва да прехвърли вратаря на британците, но кълбото минава и над напречната греда.

• 83' Манджукииииич! Хубав удар от воле на тарана, но Пикфорд не е затруднен и улавя.

• 81' Опасна игра на англичаните в защита, но всичко завършва добре за тях.

• 77' Прострелно центриране на Лингард - без никакъв успех.

• 74' Смяна за Англия - Рашфорд вместо Стърлинг.

• 73' Снаряд в облаците на Брозович. Хърватия натиска своя опонент.

• 72' НЕВЕРОЯТНО!!! ГРЕДА за Хърватия! Перишич можеше да нанесе нов удар на съперника, но този път топката се отбива в десния страничен стълб! Ребич пробва добавка, но право в ръцете на Пикфорд! КАКЪВ момент само!

• 70' Хари Кейн опитва дълъг пас, който не успява да намери своя адресат.

• 68' Великолепно центриране на Върсалко отдясно и Иван Перишич отбелязва с левия си крак във въздуха. Англичаните имаха претенции за опасна игра, но те не бяха уважени.

• 68' ГОООООООЛ! Перишич изравнява за Хърватия!!!!

• 66' КАКЪВ ШАНС ЗА ХЪРВАТИЯ! Перишич отправи много опасен удар, а Уокър със сетни сили го изби

• 60' КАКЪВ ШАНС ЗА АНГЛИЯ! Кейн понечи да плонжира топката във вратата, но Ловрен му я отби в последния момент

• 57' Лингард отправи удар от дъгата, който обаче рикошира в тялото на Ловрен и така се стигна до ъглов удар за британците

• 52' Темпото на игра след почивката е доста високо, но няма интересни положения през първите минути след подновяването на играта

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на полувремето

• 38' УДАР НА ЛИНГАРД ОТ ГРАНИЦАТА НА НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ! Топката обаче минава встрани вратата

• 36' Йънг със спасителна намеса! В последния момент той избута топката изпод крака на Ребич и му попречи а стреля от близка дистанция

• 33' УДАР НА РЕБИЧ С ЛЕВИЯ КРАК! Пикфорд обаче лови топката и спасява опасността

• 31' Два страхотни шанса за Англия, но в крайна сметка голът нямаше да бъде зачетен, тъй като имаше вдигнат флаг за засада

• 30' В последните минути Англия е отборът, който като цяло доминира на терена и създава по-опасните атаки

• 21' Ребич пробва удар от дъгата, но топката е блокирана моментално от противников състезател

• 19' СИЛЕН УДАР НА ПЕРИШИЧ! Топката обаче минава встрани вратата след рикошет в крака на противников състезател

• 18' През последните минути нищо в играта на Хърватия не се получава и "шахматистите" трудно успяват да организират нещо сериозно като атаки към противниковата врата

• 10' През последните минути англичаните демонстрират по-добра игра от своя противник

• 5' ГООООЛ! Какво попадение само! Трипиър отправи феноменален удар от фаула, който бе около дъгата и даде аванс на "Трите лъва"

• 3' Али бе фаулиран пред границата на наказателното поле и Англия получи пряк свободен удар от страхотна позиция за директна стрелба

• 1' Начало на мача

• 0' Ще можем да проследим заедно изключително интригуващия 1/2-финал от Мондиала между Хърватия и Англия. Победителят от тази двойка ще срещне Франция в спор за трофея. Нека си пожелаем качествен футбол и нека по-добрият да победи!