19' - Иско

2:2
Мароко

Мароко

81' - Юсеф Ен-Несири

14' - Халид Бутаиб

Тиаго

74'
  • 21.

Давид Силва

84'
  • 22.

Иско

• 19.

Диего Коста

74'

Марко Асенсио

74'
  • 9.

Родриго Морено

84'
  • 11.

Лукас Васкес

• 17.

Яго Аспас

74'
  • 96' Край на мача! Испания оцеля и докопа точка, която я прави първа в групата!

• 92' ГОЛЪТ Е ЗАЧЕТЕН - 2:2. Аспас наистина бе на една линия, като засече много технично с пета и реализира.

• 91' ОТМЕНЕН ГОЛ НА АСПАС ЗАРАДИ ЗАСАДА! Нападателят обаче бе на една линия и следва ВАР.

• 85' Последна смяна и за Мароко.

• 84' Трета смяна за Испания. Родриго вместо Силва.

• 81' ГООЛ ЗА МАРОКО! Именно след този ъглов удар резервата Ен Несири надскочи Рамос и забоде топката в мрежата! Шок в Калининград!

• 80' Мароко търси победата! Зиеш стреля, но след рикошет в тялото на Пике, се стига до корнер.

• 79' Мъките на Испания продължават. Без идеи в нападение не се вижда как европейците ще успеят да спечелят.

• 74' Ще се окажат ли двамата жокерите на иберийците?

• 74' Две смени за Испания. Яго Аспас и Асенсио трябва да спасяват Ла Фурия.

• 71' Още една промяна за Мароко, засега Йеро не прави смени.

• 69' Тиаго Алкантара стреля мното неточно от добра позиция от границата на наказателното поле.

• 64' Първа смяна в мача и тя е за Мароко.

• 63' Пике стреля покрай вратата след корнер. Това също бе много опасно!

• 62' Най-после ситуация за Испания! Иска стреля с глава към далечния ъгъл, но Саис успя да избие пред голлинията и да спаси своя тим.

• 55' ГРЕДА ЗА МАРОКО! Фантастичен удар на Амрабат с външен фалц, но за радост на испанците топката срещна напречната греда. Голям късмет за иберийците.

• 50' Опасна топка в наказателното поле на Ла Фурия, но Де Хеа изпревари Бусуфа и изби.

• 49' Няма промяна в игровото поведение на двата тима, но испанците продължават трудно да създават положения.

• 46' Начало на второто полувреме. Без смени!

• 45' Край на първото полувреме. Испания доминира, но Мароко не се дава.

• 45' В добавеното време на първата част Коста пропусна! Иниеста подаде успоредно на голлинията, а нападателят засече, но неточно.

• 43' Изстрел на Зиеш, който обаче преминава над гредата, а и Де Хеа щеше да успее да се намеси.

• 37' Испанците натискат и Бускетс бе оставен сам, но стреля над вратата от чиста позиция. Сериозен пропуск!

• 31' Бусуфа също е санкциониран заради реакцията си секунди след това. Мароканците са изнервени.

• 31' Нов картон, този път за Да Коста.

• 29' Логичен жълт картон и за Амрабат, след като събу обувката на Рамос.

• 27' Мароканците играят мръсно. Беланда настъпи абсолютно умишлено Иниеста, малко под коляното, но реферът не видя.

• 25' ИСПАНИЯ ОЦЕЛЯВА! Бутаиб бе изведен сам срещу Де Хеа, но този път вратарят спаси. Страхотен шанс за Мароко.

• 24' Добра възможност за иберийците при контра, но Иниеста реши да завършва сам и да стреля, като удара му бе блокиран.

• 24' Пике засече с глава след корнер, но не затрудни вратаря.

• 21' Ел Ахмади срита здраво Бускетс и получи жълт картон.

• 19' ГООЛ ЗА ИСПАНИЯ! РАВЕНСТВО! Ла Фурия отговаря бързо. Хубава атака, завърщи с извеждане на Иниеста, той върна към Иско и от границата на вратарското поле халфът на Реал нямаше как да сбърка - 1:1!

• 14' ГООЛ ЗА МАРОКО! Първо попадение на африканците на турнира след груба грешка в испанската защита. Рамос и Иниеста не разбраха, оставиха топката, Бутаиб я отне, остана сам срещу Де Хеа и го преодоля. Мароко води!

• 11' Силва бе добре изведен в пеналта, стигна до аутлинията и центрира, но неточно.

• 8' Много остро влизане на Пике с двата крака и с бутоните, като освен топката намери и крака на съперник, но реферът дори не отсъди нарушение. Късмет за испанския защитник.

• 7' Спречкване между Рамос и Амрабат, след като мароканецът успя да фаулира двама съперници, а след това тръгна и срещу капитана на съперника.

• 4' Първо влизане в наказателното поле на африканците, но подаването на Иско към Иниеста бе много неточно и топката стигна до ръцете на вратаря.

• 3' Нищо неочаквано и изненадващо. Испанците владеят топката и инициативата, но все още без опасни положения. Мароканците изглеждат добре подредени.

• 1' Начало на двубоя! Испания гони първото място в групата и сблъсък с домакина Русия.