Иран

Иран

90' - Карим Ансарифард

1:1
Португалия

Португалия

45' - Рикардо Куарешма

Ехсан Сафи

56'
  • 6.

Сайед Езоталахи

76' 52'
  • 9.

Омид Ебрахими

• 11.

Вахид Амири

• 18.

Алиреза Джаханбанкш

70'
  • 17.

Мехди Тареми

• 20.

Сардар Азмун

54'

Милан Мохамади

56'

Саман Годос

70'
  • 21.

Ашкан Дежага

• 10.

Карим Ансарифард

76'
  • 16.

Реза Гочанежад

• 24.

Али Голизахед

• 90' Край на мача.

• 90' Андре Силва е сменен от Гедеш.

• 90' КАКЪВ ШАНС ЗА ИРАН! Терени се озовава на чиста позиция, но праща топката в аут.

• 90' ГОООООЛ! Ансарифард е точен от бялата точка за 1:1

• 90' ДУЗПА ЗА ИРАН!

• 90' Иран иска дузпа, съдията отново се допитва до ВАР.

• 84' Моутиньо сменя Жоао Марио.

• 82' РОНАЛДО Е ПОЖАЛЕН! Кристиано получава само жъл картон за удар срещу съперник. Той беше за гонене, но след гледане на ВАР Касерес решава да него изгони от игра.

• 77' Много неточен удар на Андре Силва.

• 76' Последна смяна за Иран. Влиза Ансарифард, излиза Езоталахи.

• 75' Карлош Кейрош е изгонен от скамейката за претенции към парагвайския съдия.

• 72' ШАНС ЗА ИРАН! Опасен удар на току-що появилият се на терена Годос, но топката минава встрани от вратата.

• 70' Годос влиза на мястото на Джаханбанкш.

• 69' Бернардо Силва сменя Куарешма.

• 66' Удар на Роналдо покрай вратата.

• 64' Жълт картон за Куарешма.

• 58' Остро подаване на Джаханбанкш, но Пепе с отлична намеса чисти.

• 56' Смяна за Иран. Сафи напуска, влиза Мохамади.

• 55' Нервите взеха връх!

• 54' Жълт картон и за Азмун.

• 53' РОНАЛДО ПРОПУСКА ДУЗПА! Кристиано стреля в долния ляв ъгъл, но вратарят лови!

• 52' Жълт картон за Сайед.

• 51' ДУЗПА! Енрике Касерес посочва бялата точка, след като гледа положението на видео повторение.

• 50' Роналдо пада за дузпа, но съдията мълчи. Енрике Касерес обаче решава да се допита до ВАР.

• 46' Начало на второто полувреме.

• 45' Край на първото полувреме.

• 45' ГОООООЛ! Брилянтен гол на Куарешма! Ветеранът прави двойно подаване с Адриен Силва, след което с фамозен удар с външен фалц праща топката неспасяемо в далечния горен ъгъл на вратата!

• 40' Далечен удар на Роналдо излиза в аут.

• 34' Сайед Езоталахи засича с глава центриране от фаул, право в ръцете на вратаря.

• 33' Първи жълт картон в мача. Получава го португалският защитник Герейро.

• 28' В последните минути Иран изнесе играта една идея по-напред.

• 23' Руи Патрисио е на крака, играта е подновена.

• 22' Джаханбанкш е изведен на отлична позиция след грешка на Пепе, но Руи Патрисио излиза и пръв стига до топката. Вратарят обаче е ритнат лошо и лежи на терена.

• 21' Удар на Рамин Резаеян от фаул в аут.

• 17' Защитата на Иран успява да изчисти, но натискът на Португалия става все по-голям и изглежда, че голът за иберийците е въпрос на време.

• 16' Директен удар на Кристиано, топката среща стената и излиза в корнер.

• 15' Амири спъва Андре Силва на добра позиция за Роналдо.

• 12' Беиранванд увисва при центриране на Куарешна отдясно, но защитата на Иран чисти.

• 9' НОВ ШАНС ЗА ПОРТУГАЛИЯ! Вратарят и Езоталахи не се разбраха, Жоао Марио се възползва и отправи мощен удар, който минава над напречната греда.

• 7' Опасна атака на Иран завършва с изключително неточен удар на Амири.

• 3' ПЪРВА ОПАСНОСТ В МАЧА! Жоао Марио технично намира Роналдо, който овладява чудесно и стреля отблизо, но вратарят спасява.

• 1' Начало на мача.

• 0' Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg. Заедно ще проследим на живо мача от група "В" на Мондиал 2018 между Иран и Португалия. Победителят ще се класира на 1/8-финалите на световното първенство, а иберийците ги устройва и равенство, за да продължат напред. Нека си пожелаем качествена игра с много голове.