Русия

Русия

90' - Александър Головин

90' - Денис Черишев

71' - Артьом Дзюба

43' - Денис Черишев

12' - Юри Газински

Алан Дзагоев

23'

Александър Сaмедов

64'
  • 10.

Фьодор Смолов

70'

Денис Черишев

23'
  • 7.

Далер Кузяев

64'

Артьом Дзюба

70'
  • 90' Край на мача

• 90' ГОООЛ! Головин оформи крайния резултат с прекрасна тупалка от фаул

• 90' СТРАХОТЕН ГОЛ! Черишев с удар от дистанция матира противниковия страж и оформи разгрома

• 85' Нова смяна в състава на Саудитска Арабия - Мохамед Ал-Сахлави е заменен от Муханад Асери

• 81' След третото попадение темпото на игра значително поспадна

• 74' Смяна в Саудитска Арабия - Ал-Шехри е заменен от Бабхир

• 71' ГОООЛ! Дзюба засече с глава прекрасно подаване на Головин и направи резултата класически. Той влезе в игра само секунди преди попадението си

• 70' Трета и последна смяна в състава на Русия - Смолов е заменен от Дзюба

• 68' Каква грешка на Ал-Муаюф! Не успя да спаси топката след удар на Зобнин и изпусна кълбото, а след това Смолов не успя да го довкара в мрежата

• 64' Смяна и в състава на Русия - Кузяев заменя Самедов

• 64' Смяна в състава на Саудитска Арабия - Отаиф излиза, Ал-Мувалад влиза

• 57' Шанс за Саудитска Арабия да намали! Ал Сахлави се размина с топката, която бе насочена към нея, и пропусна чист шанс

• 55' Темпото в началото на втората част тотално спадна

• 46' Начало на второто полувреме

• 45' Край на първото полувреме

• 43' ГОООЛ! Черишев удвоява преднината на Русия! След груба грешка на саудитите в защита той успя от близка дистанция с много мощен удар да реализира. Головин преди това обаче бе свършил отлична работа

• 36' Головин направи чудесен пробив в наказателното поле на противника и падна на земята, но дузпа на бе свирена и напълно правилно

• 30' Доста изненадващо темпото на игра през последните минути поспадна

• 23' Голям удар за руския национален тим - Дзагоев се контузи и бе заменен принудително от Черишев

• 20' Шанс за изравняване! Ал-Сахлави бе изпреварен от противников играч и в крайна сметка можеше да се стигне до автогол в руската врата

• 15' Какво спасяване! Стражът на Саудитска Арабия прави невероятно спасяване и предотвратява чист гол във вратата си, след като топката бе отклонена от Смолов към вратата

• 12' ГОООЛ! Газински засече с глава прекрасно центриране на Головин на далечната греда и откри резултата в полза на "Сборная"

• 7' Шанс за Русия! Удар на Самедов от няколко метра бе блокиран от противников футболист. Това бе и първи добър шанс в мача за един от двата тима

• 6' Първите минути на срещата са доста оспорвани. Домакините така и не успяват да наложат натиск над противника си

• 1' Начало на мача

• 0' Здравейте уважаеми читатели на Gol.bg. От днес светът е футбол! Ще можем да проследим заедно откриващия мач на Мондиала през 2018 година между домакина Русия и Саудитска Арабия. Ще прекъснат ли "братушките" неприятната серия от седем поредни мача без успех в последните срещи? Предстои да видим! Нека се насладим на качествен футбол и по-добрият да победи